گروه شرکت های هامون بذر زرین؛ پیشرو در عرصه نهاده های کشاورزی

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

گروه شرکت های هامون بذر زرین افتخار دارد میزبان شما بازدیدکنندگان گرامی در هفتمین نمایشگاه تخصصی نهاده های کشاورزی تهران، از تاریخ 1  لغایت 4 بهمن ماه ۱۳۹8 در مجتمع نمایشگاهی گفتگو  باشد.

گروه شرکت های هامون بذر زرین افتخار دارد میزبان شما بازدیدکنندگان گرامی در ششمین نمایشگاه تخصصی نهاده های کشاورزی تهران، از تاریخ ۲۵ لغایت ۲۸ دی ماه ۱۳۹۷ در مجتمع نمایشگاهی گفتگو  باشد.

معاون زراعت وزارت جهادکشاورزی:

ایانا-کشاورزی: الگوی کشت محصولات کشاورزی حدود دو سال و نیم است که تهیه و نقشه‌های پایه آن معین و در حال حاضر در مراحل نهایی ثبت قرار دارد.

نائب رئیس بنیاد توانمندسازی گندم کاران کشور به ایانا خبر داد:

چندی است خبر خودکفایی گندم دل گندم کاران کشور را قُرص کرده و کشاورزان خشنود هستند که محصول تولیدی آن‌ها نان سفره مردم خواهد شد و دیگر نباید نگرانی زیادی درزمینهٔ ماندن محصولات بر روی دستشان داشته باشند.

ایانا-کشاورزی: در سال‌های اخیر روند مکانیزاسیون در کشاورزی سریع‌تر شده است. به‌طوری‌که سال 96 اعتبارات مکانیزاسیون حدود دو میلیارد تومان بوده که حدود 95 درصد آن جذب شده که این بودجه به 5.5 میلیارد تومان افزایش یافته است.

ایانا-کشاورزی: درحالی‌که به نظر می‌رسد در آینده نزدیک اقتصاد ایران تحریم‌های جدیدی را تجربه کند، پیش‌بینی‌‌هایی درباره تاثیرپذیری بخش‌های مختلف اقتصادی کشور از تحریم‌های جدید مطرح شده است. بخش‌های مختلف به نسبت نیاز وارداتی، از محدودیت‌های جدید تاثیر خواهند پذیرفت و در این میان، نمی‌توان ادعا کرد که کشاورزی ایران هیچ تاثیری از این مساله نخواهد دید.

ایانا-کشاورزی: سال 92 تاکنون را می‌توان به‌عنوان دوران طلایی در حوزه مکانیزاسیون کشاورزی نام برد، چراکه پنج هزار و 500 میلیارد تومان سرمایه با برنامه در این حوزه سرمایه‌گذاری شده است.

سرپرست سازمان حفظ نباتات کشور گفت: تغییرات جوی از جمله افزایش دمای نسبی و تغییرات شرایط آب و هوایی موجب افزایش سطح مبارزه با آفات و بیماری ها در کشور شده است.

صفحه1 از2